+48 727 010 470

Organizacja szkoleń

+48 665 005 158

Piątkowe porady telefoniczne

O Nas

Kancelaria doradczo-szkoleniowa WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY jest projektem skierowanym dla osób wykonujących odpowiedzialną pracę w samorządzie terytorialnym i podmiotach oświatowych.

Mimo wciąż zmieniających się przepisów prawa – samorząd i oświata nie mają przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza merytoryczna umożliwiają nam przekazywanie wiedzy, aby ułatwić Państwu wykonywanie trudnej pracy.

laptop
uśmiechnięty wykładowca
Grupa uśmiechniętych ludzi

Ważne
liczby

167

Przeprowadzonych szkoleń

1401

Uczestników szkoleń on-line

7460

Zadowolonych osób

Nasz zespół

Zespół Kancelarii doradczo-szkoleniowa WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY to specjaliści w swoich dziedzinach świadczący pracę na rzecz klientów na najwyższym poziomie.

Piotr Ciszewski

Piotr Ciszewski

właściciel kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, były wieloletni pracownik Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz członek Kolegium RIO, a także radca i członek Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych.

Ekspert w zakresie finansowania oświaty i zadań pożytku publicznego, pomocy materialnej dla uczniów, podatków i opłat lokalnych, opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, pomocy publicznej oraz egzekucji administracyjnej.

Posiada 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwie dla pracowników samorządowych oraz osób prowadzących prywatne podmioty oświatowe – w zakresie powyższych zagadnień,
Specjalista w tworzeniu, ocenie i analizie uchwał i aktów prawnych wydawanych przez JST z zakresu finansów publicznych.

Autor publikacji książkowych z tematyki dotacji oświatowych i pomocy materialnej dla uczniów. W latach 2010 – 2019 autor i wydawca internetowej strony informacyjnej www.wiedzasmorzadu.pl a od maja 2019 roku właściciel oraz prowadzący szkolenia i usługi doradcze w kancelarii WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY.

Beata Kościuczyk

specjalista ds. organizacji szkoleń

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych firmach, w których organizowała i kierowała pracą zespołów pracowniczych.

Cechuje się umiejętnością wydajnej organizacji czasu pracy oraz dobrych kontaktów ze współpracownikami, kontrahentami i klientami kancelarii.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu – w Kancelarii doradczo-szkoleniowej WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY odpowiedzialna jest za organizację i obsługę szkoleń stacjonarnych oraz prowadzonych w nowej formule szkoleń ON-LINE.

Odpowiada za kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń oraz prowadzi dokumentację szkoleniową.

Piotr Poniewozik

Piotr Poniewozik

specjalista IT

Posiadający wysokie przygotowanie merytoryczne oraz 15-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, a także w tworzeniu i administrowaniu stronami internetowymi. Prowadzi szkolenia informatyczne z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych.

Odpowiedzialny za przygotowanie, planowanie i nadzór nad realizacją projektów informatycznych w ramach obszarów IT działalności Kancelarii doradczo-szkoleniowej WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY.

Jego działania mają największy wpływ na graficzny wygląd strony internetowej kancelarii, a także na realizację i końcowy efekt realizowanego przedsięwzięcia związanego z przygotowaniem szkoleń ON-LINE oraz ich administrowaniem.

Wysokie umiejętności techniczne oraz kultura osobista pozwalają na profesjonalne i kulturalne kontakty z uczestnikami szkoleń ON-LINE, którym pomaga w sprawach technicznych.