+48 727 010 470

Organizacja szkoleń

+48 665 005 158

Piątkowe porady telefoniczne

O Nas

Kancelaria Szkoleniowa WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY jest projektem skierowanym dla osób wykonujących odpowiedzialną pracę w samorządzie terytorialnym i podmiotach oświatowych.

Mimo wciąż zmieniających się przepisów prawa – samorząd i oświata nie mają przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza merytoryczna umożliwiają nam przekazywanie wiedzy, aby ułatwić Państwu wykonywanie trudnej pracy.

Prowadzimy szkolenia dla jednostek samorządu terytorialnego i szkolenia dla prywatnej oświaty. Szkolenia prowadzone są w formule on-line i stacjonarnej.

laptop
uśmiechnięty wykładowca
Grupa uśmiechniętych ludzi

Ważne
liczby

223

Przeprowadzonych szkoleń

3501

Uczestników szkoleń on-line

+9999

Zadowolonych osób

Nasz zespół

Zespół Kancelarii szkoleniowa WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY to specjaliści w swoich dziedzinach świadczący pracę na rzecz klientów na najwyższym poziomie.

Piotr Ciszewski

Piotr Ciszewski

właściciel kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, były wieloletni pracownik Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz członek Kolegium RIO, a także radca i członek Komisji Orzekającej w Sprawach o Naruszenie Dyscypliny Finansów Publicznych.

Ekspert w zakresie finansowania oświaty i zadań pożytku publicznego, pomocy materialnej dla uczniów, podatków i opłat lokalnych, opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, pomocy publicznej oraz egzekucji administracyjnej.

Posiada 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwie dla pracowników samorządowych oraz osób prowadzących prywatne podmioty oświatowe – w zakresie powyższych zagadnień,
Specjalista w tworzeniu, ocenie i analizie uchwał i aktów prawnych wydawanych przez JST z zakresu finansów publicznych.

Autor publikacji książkowych z tematyki dotacji oświatowych i pomocy materialnej dla uczniów. W latach 2010 – 2019 autor i wydawca internetowej strony informacyjnej www.wiedzasmorzadu.pl a od maja 2019 roku właściciel oraz prowadzący szkolenia i usługi doradcze w kancelarii WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY.

Beata Kościuczyk

specjalista ds. organizacji szkoleń

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w dużych firmach, w których organizowała i kierowała pracą zespołów pracowniczych.

Cechuje się umiejętnością wydajnej organizacji czasu pracy oraz dobrych kontaktów ze współpracownikami, kontrahentami i klientami kancelarii.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu – w Kancelarii doradczo-szkoleniowej WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY odpowiedzialna jest za organizację i obsługę szkoleń stacjonarnych oraz prowadzonych w nowej formule szkoleń ON-LINE.

Odpowiada za kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń oraz prowadzi dokumentację szkoleniową.

Piotr Poniewozik

Piotr Poniewozik

specjalista IT

Posiadający wysokie przygotowanie merytoryczne oraz 15-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, a także w tworzeniu i administrowaniu stronami internetowymi. Prowadzi szkolenia informatyczne z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych.

Odpowiedzialny za przygotowanie, planowanie i nadzór nad realizacją projektów informatycznych w ramach obszarów IT działalności Kancelarii doradczo-szkoleniowej WIEDZA SAMORZĄDU I OŚWIATY.

Jego działania mają największy wpływ na graficzny wygląd strony internetowej kancelarii, a także na realizację i końcowy efekt realizowanego przedsięwzięcia związanego z przygotowaniem szkoleń ON-LINE oraz ich administrowaniem.

Wysokie umiejętności techniczne oraz kultura osobista pozwalają na profesjonalne i kulturalne kontakty z uczestnikami szkoleń ON-LINE, którym pomaga w sprawach technicznych.